Upozornění! Pokud jste si nevyzvedli balík na dobírku a byl vrácen, bude Vám nová objednávka poslána pouze po zaplacení předem. Děkujeme za pochopení

Dámské košile s krátkým rukávem

Dámské košile s krátkým rukávem jsou téměř povinným arzenálem každého šatníku. Je to základní kousek, který vytrhne ženám trn z paty ve chvíli, kdy je třeba dát modelu punc elegance. Ne každá si na tento styl potrpí, a tak je košile skvělým pomocníkem v nouzi.

Dámské košile s krátkým rukávem zachrání každou situaci

Dámské košile s krátkým rukávem se hodí téměř ke všemu – k pouzdrové i kolové a džínové nebo tvídové sukni, pod manšestrovou šatovku, k cigaretovým kalhotám, k džínovým šortkám i k turkám. Má-li žena cit pro módu, dokáže košili zkombinovat i s modelem se sportovními prvky. Není nic, co by dámské košile s krátkým rukávem neunesly. Záleží hlavně na materiálu. Na přelomu tisíciletí byly v kurzu propínací a lehce projmuté modely z matného saténu s krátkým límečkem a lehce nabíranými rukávky. Snad všechny ženy je měly v tmavě fialové, zelené, červené nebo tyrkysové barvě. Postupem času se dámské košile s krátkým rukávem vypracovaly mezi elegantní kousky, které si zaslouží čestné místo ve skříni. Nejsou tak elegantní jako varianta s dlouhým rukávem a zapínáním až ke krku, ale jsou o trošku oblíbenější. Dají se obléknout pod svetr nebo zakasat do sukně a působí ležérním dojmem.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.