Upozornění! Pokud jste si nevyzvedli balík na dobírku a byl vrácen, bude Vám nová objednávka poslána pouze po zaplacení předem. Děkujeme za pochopení

Dámské kožené bundy

Dámské kožené bundy jsou nesmrtelné a v šatníku vydrží i několik desítek let. Některé modely umí při správné péči přežít i z generaci na generaci. Problém není ani s měnícími se trendy, protože se v pravidelných časových intervalech opakují a neustále se vrací.

Dámské kožené bundy jsou parťákem do nepohody

Kůže nebo koženka jsou na pohled tak nadčasové, že nehrozí, že by někdy vyšly z módy. Absolutní základ představuje černý křivák. Kousek, který je sám o sobě výrazný, ale ve správné kombinaci umí doladit každý styl a outfit. S bílou košilí a pouzdrovou sukní se stáhne do ústraní a hraje druhé housle, hodí se k rockerskému stylu a modelu se sportovními akcenty. Velké oblibě se těší i párování s retro stylem, vintage kousky a dokonce i s modely ve stylu boho nebo preppies. Pohrát si jde i se samotnou kůží, některá je měkká a poddajná, jiná silná několik milimetrů a pevná. Kůže ani koženka ale nevydrží dlouho, když jí žena nebude věnovat dostatečnou péči. Nejde o bavlněné tričko, ale jedinečný materiál, který neustále pracuje a mění se v závislosti na vnějších vlivech, které na něj působí. Je nutné ukládání v suchém prostoru s přiměřenou vlhkostí, vyhýbání se promočení a pravidelná impregnace.  

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.