Upozornění! Pokud jste si nevyzvedli balík na dobírku a byl vrácen, bude Vám nová objednávka poslána pouze po zaplacení předem. Děkujeme za pochopení

Dámské mikiny se vzorem

Mezi volnočasovým oblečením, soupravami a mikinami, pro které je společným jmenovatelem především pohodlí a uvolněnost, vynikají dámské mikiny se vzorem.

Dámské mikiny se vzorem jsou a zůstanou hit

Každá žena by měla mít ve svém šatníku pár kousků dámských mikin se vzorem, které nenudí a nejde o monolity v jedné barvě. Vzory a potisky baví, nikdy nevyjdou z módy a netřeba je složitě kombinovat. Samy o sobě jsou tím nejlepším doplňkem celého outfitu. Ženy se nemusí držet zpátky a volit dámské mikiny s potiskem v neutrálních barvách. Mikiny musí bavit. Povoleny jsou nápisy a zdobení z kamínků, potisky tón v tón, výrazné abstrakce, květinový potisk v podobě malých a drobných kvítků i nepřehlédnutelných květů v netradičních barevných kombinacích, pruhy, puntíky i pusinky. Fantazii se meze nekladou. Mezi dlouhodobě nejoblíbenější ale patří kousky s animovanými postavičkami a odkazy na hudební skupiny, filmy a seriály. Je to originální způsob, jak mohou dát ženy najevo, s kým sympatizují a kdo je blízký jejich srdci. A je vcelku jedno, jestli jde o Depeche Mode nebo Mickeyho Mouse. Na mikinách nevypadá žádný potisk nebo vzor infantilně a se správně zvoleným zbytkem outfitu mohou ženy kousek vhodně doladit.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.