Upozornění! Pokud jste si nevyzvedli balík na dobírku a byl vrácen, bude Vám nová objednávka poslána pouze po zaplacení předem. Děkujeme za pochopení

Dámské volnočasové kraťasy

Dámské volnočasové kraťasy byly dlouho určené jen pro nošení doma. Mezi ženami kolovaly předsudky, že se pro nošení na ven a mezi lidi nehodí, neměly vhodný materiál ani zpracování. Postupem času se ale situace mění a s tím, jak dravě se do běžné módy dostaly tepláky a celé soupravy, dostalo se vřelého přijetí i kraťasům.

Dámské volnočasové kraťasy synonymem pohody

Dámské volnočasové kraťasy mají nespočet podob a dají se kombinovat s většinou basic kousků. Nejpohodlnější jsou modely ze silnější teplákoviny. Bývají jednobarevné, stačí jen zapuštěné kapsy po stranách a výrazné lampasy. Veškerou pozornost na sebe láká pas stažený do široké gumy a nohavice s nezačištěnými lemy. Stejně jako tepláky můžou pohodlnou soupravu s mikinou tvořit právě kraťasy. Jde o zajímavou a neokoukanou kombinaci, která ženu vyčlení z davu a ukáže, kdo má skutečně styl. U pohodlných kousků hraje prim materiál a detaily a zdobení jdou stranou. To však neznamená, že jsou na škodu. Ženy se jich nemusí v žádném případě vzdát. Pro to, aby dámské volnočasové kraťasy vynikly mezi ostatními, stačí málo – kapsy s nýty nebo korálky a flitry, pas s mašlí ze saténu nebo vyšívaného tkalounu, třepení, falešný pásek nebo nášivky na nohavicích. Nic by se ale nemělo přehánět a ženy se při výběru toho pravého kousku musí rozhodnout jen pro jeden výrazný prvek. V opačném případě by po pohodlí a uvolněné módě nebylo ani památky.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.