Upozornění! Pokud jste si nevyzvedli balík na dobírku a byl vrácen, bude Vám nová objednávka poslána pouze po zaplacení předem. Děkujeme za pochopení

Dámské košile s dlouhým rukávem

V životě každé ženy jednou za čas nastane moment, kdy je košile tím nejlepším možným řešením. Dámské košile s dlouhým rukávem jsou spojovány s výhradně elegantním stylem, ale jedná se o jeden z největších omylů. Záleží na zpracování, potisku, materiálu i siluetě.

Dámské košile s dlouhým rukávem by měly být povinné

Většina žen si dámskou košili představuje zakasanou do pouzdrové sukně nebo nenápadně vykukující zpod svetru. Dámské košile s dlouhým rukávem ale mají mnohem širší záběr. Projmuté modely, které zvýrazňují linii pasu a přiléhají k bokům, jsou prudce elegantní a hodí se na formální příležitosti, kde je přísný dress code. Důležitá je volba rozhalenky. Zapínání až ke krku působí upjatě, zatímco volná a dlouhá rozhalenka se hodí i na běžné nošení. Dámské košile s dlouhým rukávem mají zkrátka nespočet podob. Na jedné straně jsou nabírané rukávy, perleťové knoflíky, široké manžety, na druhé balónové rukávy, volnější střih, lehce pružný materiál, originální potisk nebo vzor, postranní rozparky, výšivky, špičatý nebo oblý límec s perforací a zdobením, barevné patentky, výšivky. Klasika je v bílé barvě, ale elegantní styl, ke kterému dámské košile s dlouhým rukávem neodmyslitelně patří, umožňuje hru s barvami a do popředí se dostaly i takové odstíny jako karmínová, blankytně modrá, růžová, ecru a tmavě fialová.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.